TJ Slavoj Plzeň

Kineziologie

V prvním patře hlavního objektu TJ Slavoj Plzeň sídlí poradna paní Ivany Šmucrové, která se zaměřuje na práci s psychikou. Hlavní metodou, kterou používá, je Three in One Concepts, zkráceně kineziologie. Je to metoda, která je schopna dohledat situaci, v níž došlo ke vzniku strachu a pracovat s ním. Tedy neřeší následky, ale jde po příčinách problému.


Jsou strachy, které nás motivují a jejich překonáváním se posouváme dál. Každý z nás má v sobě ale také strachy blokující náš život a omezující náš výkon. Jak vznikly?


Lidé jsou po generace vychováváni stejně - rodiče předávají své zkušenosti dětem. Kdo z nás se nedostal do sporu s jejich výchovou? Dospělí mají ale nad dětmi moc. Dítě na začátku své sportovní kariéry může mít problém se svým trenérem. Způsob, jakým jsou spory řešeny, se zapisuje do paměti mozku každého z nás již od raného dětství. V té době se ale začíná budovat osobnost každého sportovce.


Jsme na poloviční cestě k úspěchu, když si dokážeme přiznat, že máme problém, který chceme řešit. Bližší informace získáte na webu nebo na telefonním čísle: 739 588 887.


zpět na hlavní stránku